Miksi kukaan ei

big brother chattia??
5480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eli sitä sensuroidaan tosi tehokkaasti

Äänestä
  • ois kivempi keskustella bb:stä kun jutut tulis niinku heti eikä niinku melkein reaaliajassa :) T: Terhi, niinku

    Äänestä

Ei tohon aikaan enään siellä ketään ole... Me oltiin siellä liven aikana...

Äänestä

siks ku ketään ei kiinnosta koko bigbrother !!!!sä oot ainut ihminen!!

Äänestä
  • tykkää muutkin bb:t esim minä tykkään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


käytä tota kirjoitti:

big brother chattia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu