Antti - hame päälle

Hame päälle Antille.Juoruileva selkäänpuukkottaja joka mielistelee kaikkia. Kaveri on kuin kävelevä taikina, ja kuvittelee vielä olevansa todella haluttu ja kiehtova kun iteään alasti esittelee.
3283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

saavansa roolin pornoleffaan. Sorry vaan prinssinakki, ehei tollasilla vehkeillä...

Äänestä

Niin justiinsa luulee isestään enemmän kun vähän vilauttelee. EI VOI olla inhottavampaa tyyppiä kun toi TOLLO!!!!!!

Äänestä
  • ehkä possuki.. perttu ja antti ei oo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nsq kirjoitti:

Hame päälle Antille.Juoruileva selkäänpuukkottaja joka mielistelee kaikkia. Kaveri on kuin kävelevä taikina, ja kuvittelee vielä olevansa todella haluttu ja kiehtova kun iteään alasti esittelee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu