Jos joku muukin omistaa Honda n 360 tai n600 mallisen auton tai ko. auton osia ota yhteyttä.Itse entisöin 360 mallia,autoon on kylläkin kaikki osat mutta jotkin osista ovat todella heikkokuntoisia,joitain osia on ylimääräisiäkin.
Honda n 360/600
markku
91102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
vaikka sähköpostisi, niin onnistuu tuo yhteys paremmin.
Sorry unohtui,[email protected]
Puskureita olisin kovasti vailla jos jollakulla on niin vain hyvät kelpaavat.
Minulla tälläiseen 360/600 ohjekirja, 70 sivua.
Paljon kuvia ja säätöarvoja. Suomenkielinen Aikoinaan Berco Training Co Oy Berner tekemä: Ei mikään siisti, mutta käyttökelpoinen tarvitsevall.
Helsinki 0500894444
Kiitos vastauksestasi,mutta ninulla on auton mukana tullut ohjekirja.Kunnon puskureista olisi vielä puutetta ja takalampun kehyksistä.
Tälläkertaa etsin ovien ja takasivulasien tiivisteitä,tuskin uusia löytyy mutta kuka tietää yrityksiä jotka myyvät erilaisia tiivisteprofiileita metritavarana,tietysti uudet tai käyttökelpoisetkin kelpaavat.
Terve.
Jos haku on edelleen voimassa, minulta löytyy osia ja tiedän mistä löytyy kokonainen auto, ruosteinen sellainen tosin,
K Möller
0409300148
Ylöjärveltä kuulema löytyy n360 metsässä seisomassa. Jos kiinnostta kerron tarkemman osoitteen.
Löytyy yksi N360
Lieto / Turku
Oili Jalonen autopurkaamo