hitman 2 silent assasin

aloitin pelaamaan hitman 2 mutta nyt tuli melkein alussa stoppi.. pääsin kenttään nimeltä kirov park meeting ja en pääse siitä eteen päin.. yritin ampua vartijan pistoolilla ja ottaa sen vatteet ja se onnistu mutta vaikka laitan ak käteen niin silti ne vartijat alkaa ampumaan. pitäiskö mun mennä johonkin taloon ja sieltä snipata ne kenraalit???
1145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onpi jo pitkä aika ku oon pelannu, mutta tarkoitat vissiin tehtävää jossa kaks vippiä tapaa puistossa ja sinun pitäisi pistää ne päiviltä.

Itse tein tehtävän niin että menin viemärin kautta puiston toiselle puolen. Siellä yksi mies vahtii jotain tornia, ei voi muistaa tarkkaan. Äijä käy kävelyllä välissä. Kiikuin torniin ja sieltä sniputan miehet.
Ainoa ongelma on että yleensä se yksi vahti kuulee jotain, jos ei kuule, niin hiippaile pois ja saat "täydet pisteet".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hittaaja kirjoitti:

aloitin pelaamaan hitman 2 mutta nyt tuli melkein alussa stoppi.. pääsin kenttään nimeltä kirov park meeting ja en pääse siitä eteen päin.. yritin ampua vartijan pistoolilla ja ottaa sen vatteet ja se onnistu mutta vaikka laitan ak käteen niin silti ne vartijat alkaa ampumaan. pitäiskö mun mennä johonkin taloon ja sieltä snipata ne kenraalit???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu