Tälle ei pärjää kukaan, tää voittaa joka jätkän: http://www.varyaakulova.com/
Maailman vahvin tyttö.
2much4u
162358
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
onks sun mielestä hienoo kun tytöllä on tollanen jätkän vartalo..hullua!
Se just on hienoo. Ja juma mitkä voimat sillä on, huh huh! Se on hot!
olen vahvempi mutta en noin notkee ,olisin ja 2 osassa tossa menossa,
huudatko Natoa apuun
hyi kele. vaikka ois kuinka paljon lihaksia niin ei se tarkoita että on vahva
En kauheen tarkkaan lukenu niitä sivustoja, mutta mitäköhän tuo tarkoittaa että pystyy nostamaan 350 kg. Maastaveto vai?
Oikein luit. Ja on ollu kahdesti ennätyskirjassa ton 350 kilon ansiosta. Siihen kirjaan ei pääse jos ei tee todistetusti ja tutkitusti enkkaa.
mikään kedon kukkanen ;)
...mutta nostaa sut seinälle. Yhellä kädellä.
onko se hyvä jos tyttöllä on voimaa? Ite oon aika voimakas, enkä pidä sitä kovin naisellisena :S Miten on?
No miten voimakas? Ei kai se naisellista ookkaan mut joidenki mielestä hiton upeeta kyllä.
oo koittanu et paljonko nousee.. ko töitä oon tehy ni monet sanoo et voimaa on. ja oon sen itekki huomannu, ei esim 40kilon säkki paljoa laita vastaan :)
No jos pienikokoinen mimmi nostelee tollasta painoa ku tyhjää vaan, ja vielä jotain löysää säkkiä mitä on vaikee siirrellä niin haba taitaa tosiaan olla terästä! Kokeile joskus penkkipunnerrusta ja hauiskääntöä, voi tulla kovia tuloksii.
joskus koittaakkin.. Oon kyllä jo 20v, täytyy sitä jo vähä olla voimaakin, ko oon noita maatalous homii tehhy.. pituutta mul on noin 1,5m eli pieni oon :)
Joo, maatilojen tytöt tiedetään vahvoiksi, mut että tolla varrella... Voi taivas, sulla täytyy olla melkoset voimat! En ehkä lähtis vääntämään kättä, olis noloa isona jätkänä hävitä pienelle neidolle.
noloa siinä ois? ;) No, en tosisaan väitä et voisin voitta käenväänösä jonku ison miehen :) Tai eihän sitä koskaan tiiä..