sirpa

moi, olisi kiva kuulla et miten sulla nykyään menee? toivottavasti kaikki on hyvin ja olet onnellinen elämässäsi!
2981
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Menee vähän vaihtelevalla menestyksellä. Juuri tuossa menetin työpaikkani ja mies löysi toisen. Ei siinä vielä mitään mutta joku oli varastanut auton kun aamulla kauppaan olin lähdössä eikä sitä ollut vakuutettu. Siinä sitten kauppaan kävellessäni katkaisin jalkani kun kaaduin liukkaalla.

Mites sinulla? Meneekö vielä yhtä lujaa?

Äänestä
  • kaipaamani nainen, joten unohda!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


minna kirjoitti:

moi, olisi kiva kuulla et miten sulla nykyään menee? toivottavasti kaikki on hyvin ja olet onnellinen elämässäsi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu