Mitä mahtaisi saada tuollaisesta vm-90,100 000km ajetusta Volvosta rahaa,auto on kuin uusi?.
Volvo 740,vm 90
Reiska
71376
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hyvänen aika, sullahan on uunituore peli alla! Itellä -86 ajettu 364 tkm. Jos ois rahaa niin ostaisin sulta pois! Kyllä voit varmasti yli 5000 euroa siitä pyytää...7000-8000 euroa varmasti. Mutta sinuna en myis :)
Voi hyvä mies, tuon käyttöarvo on suurempi kuin sen myyntiarvo. Tuolla ajat vielä 400-500tkm ja moottoriremontin jälkeen toinen mokoma lisää ja vaihdelaatikkoa ei tarvi vaihtaa.
Jos et ole ymmärtänyt niin tuon mallin moottoria EI SAA ajamalla rikki, no jos kaadat sylintereihin metallipurua niin sitten hajoaa, muttei muuten. Kerran viikossa vain ajat kierrokset tappiin niin ei tule karstaa ja vaihdat hyvät öljyt 10tkm välein ja noin 350 tkm kohdalla varaudut pieneen kansiremppaan, kyllä kestää.
eihän tuo uusi enään voi olla vanha traktori jo
Tälläinen yksilö minulla. Jos tuo ajomäärä autossasi pitää paikkansa ei sitä kannata hävittää siinä on autoa pitkäksi aikaa.Toki se on jo iäkäs mutta myi se suoraan jollekin joka ymmärtää sen arvon.Hintaarvio: 3000-6000.
Kun auto on enomiehen ja miehellä ikää 80v ja pysyvästi laitoshoidossa-vaimo ei enää uusinut korttiaan.
Kilometrit pitää paikkansa ja auto on kuin uusi kunnoltaan,jos olisi farkku olisin sen heiltä ostanut.
5000€ autosta on pyydetty mutta kovin on vähän tosi ostajia ollut...
niin tuo vuosimalli jäi pois se on 87.
Missäpäin Suomea auto on ?Ja mikä väri.
Se on vähän ongelma myydä vanhaa Bensaautoa nykyaikana, tahtoo se kulutuskin olla lähellä 10 litraa pikkuajossa.Oletko ilmotellut lehdissä tai netissä?
On viininpunainen,auto on stadissa.Tällä palstalla on ollut ainoa ilmoitus.....