PERTTU MUSTALAINEN?

huhuja liikkuu...
121643
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

ei häiritse yhtään, huomasitko muuten ekstrassa miten herttainen Pertun äiti on? :)

Äänestä

Tuo oli tyhmästi sanottu. Perttu voisi olla ihan yhtä hyvin vaikka sitten valkolainen - olisiko se pahasta. Oikeasti en tiedä, mitä hän on perimältään mutta ON SE VAAN NIIN SÖPÖ LAPSUKAINEN.

Äänestä

Ja netäs sitten vaikka olisikin. So what ? Se ei estä Pertun voittoa tänä iltana.

Äänestä

No onko sillä mitään merkitystä, vaikka olisikin?!?! *ihmetys*

Äänestä

Luulis mannen osaavan laulaa? Ehkä se onkin Tiina sillä perusteella!

Äänestä
  • omia laulujaan...

    Äänestä

  • seppeliini kirjoitti:

    omia laulujaan...

    Tällainen juonittelu ja pilkkaaminen kertoo Seppeliinistä jotakin ei juonittelun kohteesta. Seppeliinillä on kaukana itsetunnostaan. Seppeliini on tyypillinen koulukiusaaja ja ja sakkeihin pyrkivä luuseri.
    Juo kaljaa illat ja pitää kovaa meteliä!

    Äänestä

Mutta ei ihmiset niin tyhmiä ole, että ne tällaisia viestejä uskovat. Mutta inhottaa tuollaiset vääntäjät!

Oletko koskaan kuullut reilusta pelistä?
Sinun sielusi ei enää taida ymmärtää sellaista.

Koko hommassa on kyse eli "ei halutun" kilpailijan ulos savustus. Tuota sanotaan meillä nuorten keskusdessa "luuseriasenteeksi".

Äänestä

Tuo seppeliini on koko tämän keskustelupalstan ajan viestittänyt tänne vain herjaavia ja tosi ikäviä viestejä! Ei yhtään kaunista ajatusta itssessään ole. Turmeltunut ihminen, joka keksii toisista aina jotain pilkattavaa. Onneton seppeliini.

Äänestä

minkään sortin mustalainen vaan aito metsien mies.
Tuon näköisiä ovat pohjoiskarjalan metsiköissä kasvaneet miehet olleet jo ammoisista ajoista lähtien.

Älykkyys nolla,mutta luonne kultainen ellei joku nouse vastaan.

Äänestä

kyll seon tummaa meijjä poikii sillo moraki mut ei näkösäl taritaessaaa löytyy jos riittaa tulloo usotaks teill mie e puhu pehmosii.

Äänestä

Ei taida olla vaikeaa arvata puoltasi...Olisikohan Pertun suvussa vielä ylipainoisia tai vammaisia, joita voisit vetää kehiin ja halveksia ja pilkatakin ehkä.

Kyllä ne romaanit on ihan samaa luuta ja nahkaa kuin mekin, kulttuuri on erilainen, mutta mitä sitten, erilaisuus kunniaan, jokainen meistä ihmisistä on ainutlaatuinen ja erilainen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seppeliini kirjoitti:

huhuja liikkuu...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu