Oma sivu kuusaalaisille!? Tämähän aiheuttaa kateutta takapihan asukkaissa, eli kouvolan köyhissä.
Onneksi teille, juna vielä toistaiseksi pysähtyy Kouvolassa! Sehän on kaikkien älykkäiden tiedossa, että Kuusankoski on paperiteollisuudellaan Kouvolan hyvinvoinnin veturi!!
Me ollaan Suomen paperikaupunki. Mitä on Kouvola?
Sehän on suomen TURHIN kaupunki!!
No, voi, voi
3
680
Vastaukset
- Vanha kääkkä Kouvolasta
Aina oon ollut kateellinen. SE on totta,mutta mites meitin sitte käy jos kiinalaiset rupee kilpaileen? Sie muutat Kiinaan. Mutta mites me muut sitte pärjätään. Kouvolan veturi voi mennä alasajoon,eikä taida kiinalaiset Kouvolaa elättää. Jos on Teuvon tarinat tosia.
- On..
mutta Kuusaa on maankuulu juopoistaan, huorahtavista naisistaan, pedofiileistään, epäsosiaalisista asukkaistaan, mustalaisistaan, rikollisistaan, työttömistään - Kuusaa on kuuluisa kulttuurikaupunki.
- murha mies
Kuvailit juuri minkä tahansa Suomalaisen kaupungin. Otitko jostain suoraan copy-pastella ja muutit vain kaupungin nimen? ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p455020Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1121580Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "481159- 131073
Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella10106981-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome17997Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy76959Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v2862Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah57759Junan alle
Kuka päätti tai yritti päättää päivänsä jäämällä junan alle ja aiheutti sen takia veturikuskille ja muille traumat..?27723