onse vaan kiva kun

kinaamista edelleen tällä palstalla, nyt vain on aihe toinen. Pertun rahojen käyttö.
Oikein jo pelkäsin että kuolen tylsyyteen bb loputtua, mutta mitä vielä tämähän jatkuu edelleen.
:D
2236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toinen suosikkiaihe on Tiinan "voitto", näyttävät olevan Tiinan kannattajat yhtä huonoja häviäjiä kuin Tiinakin.

Äänestä
  • aina vaan parempi kun on useampi aihe saa niin ku oikeen levittäytyä. ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voimme jatkaa tätä kirjoitti:

kinaamista edelleen tällä palstalla, nyt vain on aihe toinen. Pertun rahojen käyttö.
Oikein jo pelkäsin että kuolen tylsyyteen bb loputtua, mutta mitä vielä tämähän jatkuu edelleen.
:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu