Kun yritin asentaa microsoft office 2003 ohjelmiston tuli virheilmoitus "Tuotteen microsoft office asennusta ei voi jatkaa sillä asennus lähde on vioittunut" ..siis niinku meinaako toi, että asennus rompussa on vika vai mun romppu asemassa. Tuote on täysin laillinen ja juuri kaupasta ostettu. Harmittaa kun en saanut toimimaan ja oli prkleen kallis.. Jos joku vois tyhmää opastaa, Kiitos.
ongelma asennuksessa
ei tajua
4400
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
takasin, sehän ilmoittaa selvästi että asennuslähde, eli romppu
Kiitoksia vastauksesta, tuota epäilin, mutta kun ei näistä ole koskaan varma, kun ei niin ymmärrä asenuksista sunmuista kiemuroista. Pitääpä tästä kohta lähteä kiikuttamaan levyä kauppaan takaisin..
romppuasema lukee muita levyjä niin eihän siinä muuta vaihtoehtoa ole
sen sanoit. Kun kokeilin muita levyjä toimivat kyllä. ainakin leffat pyörivät moitteettomasti, mutta käynnistäessä levyä, asema piti kyllä tavallista kovempaa ääntä ja tuntui tärisevän koko vempain.olisiko tuolla nyt merkitys asennuksen toimimattomuuteen? aikaisemmin en ole asiaa huomannut/kiinittänyt huomiota. kone on kannetta.