wwe kauppa

The Rock

Tietääkö joku onko helsingissä mitään wwe kauppaa josta voi ostaa esim.Paitoja ihan mikä vaan kauppa.

5

712

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hitman

      En kyl usko että Hesassa on semmosta kauppa. En kyl tosiaankaan tiedö kun en itse asu siel mutta en oo viel törmänny yhteenkään kauppaan mikä olis myyny muuta kun VHS(tällä tarkoitan sitä, että olen pyörinyt Saksassa ja Sveitsissä eikä siel ainaskaan oo ollut).Enkä toisaalta usko, että WWE antais myydä..saa paremmat rahat kun myy ite netin kautta tai live eventeissä.

      • The Rock

        no ei voi mitään.Isän työkaveri sanoi että annan kadulla olisi joku wwe kauppa mistä osti smackdown dvd:eitä noin 30 eurolla tai yli,en muista hyvin.Ainakin kiitti tiedoista.


      • faij
        The Rock kirjoitti:

        no ei voi mitään.Isän työkaveri sanoi että annan kadulla olisi joku wwe kauppa mistä osti smackdown dvd:eitä noin 30 eurolla tai yli,en muista hyvin.Ainakin kiitti tiedoista.

        .. ehkä siellä on WWE Dvd:tä!


    • ooooooooooo
    • jeff hardy 4 ever

      parkanon markkinoilla oli ja paljo

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      1935
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      850
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      845
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      259
      728
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      64
      710
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      10
      677
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      671
    8. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      644
    9. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      77
      642
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      200
      635
    Aihe