Onko missään netissä pätkää siitä? Oli niin liikuttavaa!
Tiinan ja Juhan jälleennäkeminen
annika
64092
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Siinä oli? Se ukkohan oli ihan urpo =/ Kyllä se koko finaalijakso ja monia muita on vertaisverkoissa levityksessä jossain..
ettei tiina halunnu ihmeemmin mainita urpoonsa koko taloaikana.....
Ei ole mitään näkemistä, irvikuva jostakin onnesta!
Tuulia
katselit ja kuuntelit BB, niin tietäisit, että Tiina ja Juha olivat sopinneet ettei Tiina puhu Juhasta liikoja... Siinä syy, miksei T. jutellut rakkaastaan!!!!!!!!!!!
Hei,
ja hienoa, kun heidän jälleennäkemisensä liikutti muitakin. Minusta on upeaa, että autenttiset tunnekokemukset koskettavat vielä joitakuita ihmisiä.
Upeaahan se oli, että Tiina pääsi poikakaverinsa luokse. Hän on oikea onnenpekka, kun hänellä on noin mahtava tyttöystävä.
suurimmalta osaa ihmisistä puuttuu, vaikka vuorovaikutustaidoissa se on todella tärkeä ja suuri vaikuttaja. Hyvä todella että sun kaltaisia on.