Maxtor sata kovo 250gb

Mistä johtuu että kone löytää sata kovon, windowsin asennus ajaa ajurit mut sit ku se menee windowsin asennukseen missä lukee tervetuloa niin se ei löytä sitä kovoa
41342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Taitaapi johtua siitä, että emon SATA-ajurit pitää ladata korpulta tai USB-tikulta. Windows Setupin alussa muistaakseni F6:lla saa homman hoidettua. Tosin kuvittelisin, että ainakin XPSP2:ssa noi SATA ajurit olis jo CD:lläkin.

Äänestä

Ihan tiedoksi että ne gigat ovat kovalevyllä, eivät kovolla.

Äänestä
  • Mene taikametsään tonttulemaan!

    Äänestä

  • sanat tunnetaan kirjoitti:

    Mene taikametsään tonttulemaan!

    pääsee sisäänpääsymaksulla.. se on minun.. ja siellä räiskitään tonttuja salamoilla :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ma77 kirjoitti:

Mistä johtuu että kone löytää sata kovon, windowsin asennus ajaa ajurit mut sit ku se menee windowsin asennukseen missä lukee tervetuloa niin se ei löytä sitä kovoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu