NIin farkkujen kanssa että miten pistätte lahkeet? sukan sisään vai iha normaaalisti.. itse pidän sukan sisällä..:) mutta mitäs mieltä te olette
miten laitatte farkkujen lahkeet??
11
1566
Vastaukset
- riku
ite pidän kans sukassa. viime aikoina oon vaan miettiny et onko sillä väliä et kummalla puolella sukkaa pitää. ite pidän eessä siis varpaiden puolella. kokeilin joskus kantapään puolella mut se ei tuntunu ihan nii hyvältä.. mites sä?
- asdsgfhgf
se lahje sieltä sukista pois jos et säilytä kakkapökäleitä siellä!!11!
- Niko-
...ja homojen touhua laittaa sukan sisään. Lahje vain kunnolla sukan päälle !
- pelle
näyttää tyhmältä kun ne on sukan sisässä, mutta silti laitan joskus läpällä.
- Anonyymi
Kuka laittaa ne sillee ”läpällä”
- ihan housuista...
jotkut lahkeet annan olla vaan, jotkut änkeän säärystimiin...
- homopoika*
Yleensä pidän lahkeita ihan normaalisti. Harvoin laitan niitä sukkien sisään.
- -_-''''''-_-
Yhissä housuissa on tosi pitkät lahkeet, ne laahaa maata ja ne laitan sukkiin/säärystimiin/kengän varsiin.
Mut en tykkää siitä, se tuntuu epämiellyttävältä.
Joistakin housuista laitan hakaneuloilla lahkeet ylös.
- Opiskelija
Kuka pitää enää sukkapuntteja? Alkuaankin jo niin naurettavaa...ostakaa oikean mittaisia housuja ja kunnon kenkiä, ettei puntit laahaa maassa!
- lindah
mul on vero modan farkut, ostin joskus 1 ja ½ vuot sitten. hemot lahkeet on, pakko pitää sisäs sukas. mutta vaihtelen, välillä sisäs ja välil ilman.
se on jokaisen oma tyyli, eikä mitään noloa.
kaikki tyylillään :)
- poika 18v
Mun mielestä just söpöä ja sexyä ku teinitytöt pitää lahkeita sukissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1852680Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 73921
- 64921
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239809Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708