Agnes Nightwisheihin

Nyt kun se norskihuora putos Idolsloppukilpailusta,niin se sillä olis vapaa paikka Naittareissa.Eli sinne vaan.
9928
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

niin huonoo laulajaa.Rivinoobi............

Äänestä

Ei Agnes ole edes Norjasta...

Äänestä

Neiti/rouvan ääniala on liian kapea ja tyttö on vielä laulajana täysin raakile.
Ei uuden laulajattaren tarvitse olla mikään oopperalaulaja, mutta äänen pitä soida, jota ei Agnesin ääni todella tee.

Äänestä
  • aika pahasti korvissa vikaa!

    Äänestä

pauliina laulaan

Äänestä

Ookkonä vähä tyhymä? Mistä lähtien Agnes on ollut norjalainen? Ai niin: oot sinä!

Äänestä

huoraksi haukkumaan? Taidat olla vajaaälyinen... suorastaan imbesilli!!!

Äänestä

Aikamoinen loukkaus SUOMALAISTA Tarjaa kohtaan...

Äänestä

haukkuneet nämä idols finalistit sillo 2003 kisojen aikoihin?Joten eivätpä taida ottaa Agnesia bändiin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kunn se putos kirjoitti:

Nyt kun se norskihuora putos Idolsloppukilpailusta,niin se sillä olis vapaa paikka Naittareissa.Eli sinne vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu