miten mahdollista!

http://www.iltalehti.fi/2005/12/05/200512053786607_uu.shtml

MIten tämmönen on mahdollista..vain suomessa? Toi on jo sairasta lain olemassolon halveksuntaa.Lomallahan nuo paskiaiset on vaan täällä olleet.Voivat iloisesti nauttia täysihoidosta ja luoda verkostoja,eikä tarvitse mennä kotimaahan tapettavaksi.Maailma on vitun sairas ja Suomen laki on sen mätäpaise.
51101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

meillähän on suuri humaani presidentti ja hänen juoksupoikansa erkki t jotka ymmärtävät hyvin tälläisen rauhan työn,pahinta mitä ihminen voi menettää on vapautensa-hengestä 5,mitä taas suomalainen sivistymätön rahvas ei ymmärrä alkuunkaan.
Nyt kun linnanjuhlat lähestyy niin toivottavasti kuokkavieraat menevät myös sinne,olihan tämä johtoryhmä Persian shaahin vierailun aikana näyttämässä mallia nuorisolle miten rettelöidään.
Tuomitsivat muuten sotaveteraanit rikollisiksi jotka menivät pilaamaan hyvät suhteet Neuvostoliiton kanssa.
Vieläkö erkin punaiset salamat koristiimi on hengissä?.

Äänestä
  • Jossain määrin kyllä kannatan kidutusta. Se pitää olla kuitenkin ns. täsmäkidutusta, ei joukkokidutusta. Otetaan esimerkki. Äärimuslimit ovat uhanneet räjäyttä atomipommin jossain läntisessä miljoonakaupungissa heti, kun pommi saadaan matkalaukkukokoiseksi.
    Jos miljoonien ihmisten heki pystytään pelastamaan jotain yksilöä kiduttamalla tietoja saadakseen, niin sen kun vaan.

    Äänestä

saaneet lahjuksia tuonkin junailusta?

Äänestä

Voiskin ottaa elämän tehtäcäks jahdata nuo paskat ja tappaa kivuliaasti.Tämä ei ole uhkaus vaan lupaus.Olen valmis tappamaan kun on tuollaisista vittuperseaivoista kyse!!!

Äänestä
  • ku olmi tappaa tiikerin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kualema kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/2005/12/05/200512053786607_uu.shtml

MIten tämmönen on mahdollista..vain suomessa? Toi on jo sairasta lain olemassolon halveksuntaa.Lomallahan nuo paskiaiset on vaan täällä olleet.Voivat iloisesti nauttia täysihoidosta ja luoda verkostoja,eikä tarvitse mennä kotimaahan tapettavaksi.Maailma on vitun sairas ja Suomen laki on sen mätäpaise.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu