Mitäö teen kun

on kiinni ja kuva on pysöhtynyt. Olen painellut kaikkia näppäimiä, eilen kaikki toimi tänään ei ja kauniit ja rohkeet alkamassa. Syrjäkylän mummeli
1181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kirjoita vaikka lisää provoja? Toteutat omia mummofantasioitasi siinä samalla kuten muutkin kaltaisesi pervot?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skart roikka kirjoitti:

on kiinni ja kuva on pysöhtynyt. Olen painellut kaikkia näppäimiä, eilen kaikki toimi tänään ei ja kauniit ja rohkeet alkamassa. Syrjäkylän mummeli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu