pellettitakka

onko kokemuksia pellettitakasta?
1495
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos takassa on luuktu, niin siinä tapauksessa toimii mainiosti. Itse asun vm.-67 omakotitalossa, jossa on luukullinen tunnelma takka. Pelti on on/off tyylinen ja ei ole tuhkan poisto luukkua alhaalla, vaan pitää imuroida pois. Pellitti on ollut ratkaissu tuhka ongelman kanssa ja muuri lämpenee ihan kivasti, kun iskee ajoissa luukut kiinni. Puuliiteristä voi tehdä uuden tilan, kun ei tartte puilla enään leikkiä. Suosittelen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heebo kirjoitti:

onko kokemuksia pellettitakasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu