Sääliksi käy varas, joka uskaltautui vohkimaan halvat muoviset pölykapselit melkein parikymppisestä Unosta.
Kehuskele nyt kavereillesi todella hienosta ja tuottavasta "keikastasi" ja ehkäpä jo seuraavan "keikkasi" voit kohdentaa Punton hintaluokkaan.
Säälittävä varas
4
1353
Vastaukset
- nuunio
pitäisi näköjään pölykapseleihinkin liimaillla partakoneenteriä niin loppuis into varkailta. samaa konstia voi soveltaa myös ovenkahvoihin kunhan itse muistaa että on tällaisen varkaudeneston toimeenpannut. toisaalta tällainen voi ruokkia varkaan vihaa ja varas pahoinpitelee koko auton.
- aakoohoo
juu mitä lähemmäs mennää karkkaria eiku siis apinoidenplaneettaa,ni sitä enemmän niit pikku pirulaisia on!
- juujoo
paska säkä kun ei vieny kokonaa
- mörkö
täällä aittakorvessa näyttää olevan pikku pirulaisten porukka, joka tekee pikku pahojaan.Pitää vissiin päivystää kaljoittelun lomassa josko voisi vähän napauttaa "junioreita"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1389808
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485383Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p393982Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1313595Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352654Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191906Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3591572Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981567Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?731418Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376