Lindaa viedään taas 10-0

Taas Lindarukkaa vedätetään niin, että maalit soi. Miten joku voi olla niin tyhmä, että antautuu hyväksikäytettäväksi. Joku ruotsalainen saa taas nauttia Lindan avuista ja jo ensi kuussa lehdet kirjoittavat, että poikki meni. Eikö se koskaan opi?? Eikö Linda näe mitä mihet haluavat vai uskooko hän sokeasti, että nyt se rakkaus tulee? Ei voi kuin sääliä.
101671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Vastaavanlaiset asiat kun ei meille kenellekään kuulu.

Äänestä

No niin tässä jo odottelinki kuka on Lindan seuraava poikakaveri. Nyt veto pystyyn kuinka lyhyeksi tämäkin onni jää..

Äänestä

Lindan uusin poikakaveri on iso testosterooni kimppu joilla ei tunnetusti vintillä pelaa. Linda ei onnistu saamaan poikakaveria omista piireistä/tasolta vaan jonkun tyhjäpäisen kiekonlyöjän joka ei tajua viulumusiikista mitään. Ilmeisesti Linda vetoaa juuri näihin nuoriin helppoihin juntteihin pelaajiin joille nainen merkitsee vain yhtä asiaa ja sit Linda kuvittelee saneensa oikean mahti saaliin. No saadaanpa taas nauresekella Lindan nopeilla eroilla. Taitanee Ruotsin jääkiekko piireissä Linda olla jo tunnettua tavaraa auliista ja helposta bimbosta.

Äänestä
  • "No saadaanpa taas nauresekella Lindan nopeilla eroilla"... Oletpa sairas ihminen.

    "Taitanee Ruotsin jääkiekko piireissä Linda olla jo tunnettua tavaraa auliista ja helposta bimbosta."... Linda seurustellut yhden jääkiekkoilijan kanssa kaksi vuotta muutettuaan Ruotsiin. Puoli vuotta yrittäjä-perheen vesan kanssa. Miten joku voi olla noin ilkeä?

    Äänestä

Linda on luonteeltaan tunteella elävä ihminen, joka etenee ennen kaikkea tunteen mukana. Lindan kaltaisia ihmisiä on samalla lailla kuin sellaisia, jotka ajattelevat aina järjellä.

Tunnepitoinen ihminen ei ole muita huonompi, mutta kieltämättä tunnepitoisella ihmisellä saattaa myös olla enemmän ylös nousuja ja alas laskuja elämänsä aikana kuin puhtaasti järjen ääntä seuraavalla.

Mutta kuten on tullut jo esille, Lindan yksityisasiat eivät kuulu meille.

Äänestä
  • >>Mutta kuten on tullut jo esille, Lindan yksityisasiat eivät kuulu meille

    Mutta kun ne kuuluu vähän pakostakin koska Linda tyrkyttää yksityiselämäänsä lehdissä meille. Jos ne ei kuuluisi niin Linda pitäisi yksityiselämänsä visusti omana tietonaan eikä puhuisi niistä koko kansan medialle.

    Äänestä

  • Lukija.. kirjoitti:

    >>Mutta kuten on tullut jo esille, Lindan yksityisasiat eivät kuulu meille

    Mutta kun ne kuuluu vähän pakostakin koska Linda tyrkyttää yksityiselämäänsä lehdissä meille. Jos ne ei kuuluisi niin Linda pitäisi yksityiselämänsä visusti omana tietonaan eikä puhuisi niistä koko kansan medialle.

    lehdissä oliskin....

    Äänestä

Etsii ikuisesti sitä oikeaa.

Äänestä
  • Tulee helpon panon maine, ja perässä juoksee vaan ne kundit jota tuollainen kiinnostaa. Miehet jotka etsii tasokasta naista eivät ole kiinnostuneita semmoisesta blondista bimbosta joka on "etsinyt sitä oikeaa" vähän turhan moneen jääkiekkojoukkueellisen verran miehiä kanssa.

    Äänestä

Juu ja meilläpäin tuollaisilla naisilla on ihan oma nimityksensä joka alkaa HOOLLA!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


mama. kirjoitti:

Taas Lindarukkaa vedätetään niin, että maalit soi. Miten joku voi olla niin tyhmä, että antautuu hyväksikäytettäväksi. Joku ruotsalainen saa taas nauttia Lindan avuista ja jo ensi kuussa lehdet kirjoittavat, että poikki meni. Eikö se koskaan opi?? Eikö Linda näe mitä mihet haluavat vai uskooko hän sokeasti, että nyt se rakkaus tulee? Ei voi kuin sääliä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu