Turhimmat

sotaveteraanit sekä muut maamme eteen jotain tehneet saavat synninpäästön. nämä muut wannabe-paskat voisivat mennä joukolla saunan taakse!
2510
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...ja muutama porilainen työtön niinku mausteeksi.

Äänestä

kukaan näkemään millaset vaatteet sotaveteraaneilla
oli juhlissa. En mä ainakaan, koska syynä oli ehkä se että niitä ei oltu kutsuttu sinne. Olikohan
kutsut menny väärään osoitteeseen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Porilainen työtön kirjoitti:

sotaveteraanit sekä muut maamme eteen jotain tehneet saavat synninpäästön. nämä muut wannabe-paskat voisivat mennä joukolla saunan taakse!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu