Epätoivoiset ihastumiset unohtuvat

Lopeta perässä kulkeminen,ympärillä pyöriminen,mielessä hyöriminen.
41110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mutta noiden muiden kohtien pitäisi jokaiselta onnistua. Eihän sen toisen tarvitse tietää, jos jäi kaivelemaan pidempää.

Äänestä

Mä luulin se on paikka jossain Aasiassa,
tietosanakirja kertoi totuuden,se ei ole paikka Aasiassa.
Sä olet julma mua kohtaan,
mä rakastin sua valtavasti.
Pirhana mä lähden Prahaan,pois sun potkittavista,en perhana korttia sulle lähetä.
Itke ikävissäs.

Äänestä
  • Et sä ymmärrä.

    Äänestä

usko pois

kaikesta huolimatta

kummittelee mielessä

eroon et pääse

kun on se oikea

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokemus kirjoitti:

Lopeta perässä kulkeminen,ympärillä pyöriminen,mielessä hyöriminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu