mistä tää voi johtua.. kolme viikkoo ollu lievää lämpöilyä. 37 - 37.4 välillä. alussa oli nuha ja kurkku kipee ja sit tuli rintakivut mut lääkärit ei löydä yhtään mitään.??
kuumeilua
3
650
Vastaukset
- tatti
Mulla on menossa kuudes viikko flunsassa ja lämpöilyssä. Päätäki särkee. Lääkärit ei oo löytäny mitään vikaa. Naurettavinta mun kohdalla on se että oon saaanu influenssa rokotteen kaks kuukautta sitten.
- merituuli
Mä alan olla jo ihan kypsä tähän sairasteluun. Oon ollu nyt seitsemän viikkoa kipeenä, pientä lämpöö melki koko ajan ollu, poskiontelot punktioitu, kahdet antibioottikuurit oon syöny, antihistamiinikuurit käyty läpi, samoin kortisonisumutteet, eikä mistään mitää apua.
Mitä herran tähden tässä enää voi tehdä?
Joulu pian ja kaikesta joutunu jäämään pois parin kuukauden ajan sairaanaolon takia..
Mitä ne lääkärit voi tehdä?
Mä oon ihan totta jo niin masiksessa :( Todellakin.
Alan jo luopuu toivosta, kun olo on ollu niin kauan niin surkee. Ei ees muista millasta oli olla terve.. Mut nyt tää on jo toivotonta.
APUA.- minä vain
kyllä muakin on masennellu. kävin tänään taas lääkärissä ja lääkäri kyseli kaikkee ja totes että kait sen täytyy johtua stressistä toi lämpöily kun muutakaan syytä ei löydy. tänään sit kävin jo vähän kävelemässä ulkona ja meinaan käydä jatkossakin koska mulle riittää tää sisällä oleminen jo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1331925- 69842
Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.28812Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?259724Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r64703Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132670- 10664
- 26639
- 77637
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.200627