kukahan tekee Oulun alueella ulkovuoriremontteja? En aio käyttää alexia enkä rusthollia, rahat ei riitä siihen, joten älkää edes ehdottako. Tekijöitä on varmasti paljon, mutta jos jollakulla olisi omakohtaista kokemusta tai tietoa hyvistä tekijöistä, niin ilmoitelkaa.
ulkovuorauksen uusijoita
6
1088
Vastaukset
- omakohtaista
tietoa. Naapurille teki keväällä joku Muhoslainen firma. Nimi oli Remontek tai Remonter tai jotain sinnepäin. Ei ainakaan keksiny mitään valittamista. Hintaa en tiedä, mutta kilpailutti aika monta firmaa ja meinasi, että hinnoissa on järkyttäviä eroja. Mistähän muuten johtuu remonttialalla moinen hintahaitari yritysten taksojen välillä. Itsekin pitäisi alkaa kyseleen tarjouksia kylppäriremontista. Ajattelin pyytää tarjouksen ainakin vähintään viideltä firmalta/tekijältä. Kiireisiä tuntuvat vain moni olevan tähänkin aikaan vuodesta.
- voi olla
lähempänä toisiaan, mutta kun urakoita lasketaan, heitot on suuria. Yksistään telinekulut vaihtelee vuokratelineistä omiin tikapuihin johdosta.
- millainen remontti?
Ota yhteyttä asennuspalvelu@suomi24.fi
- numeroon
0504407759
- TEHDÄ
VOIMME TEHDÄ TARJOUKSEN SE EI MAKSA MITÄÄN SOITA NUMEROON 050-4407759
- Kesäduuni
Mikset ottaisi siitä itsellesi kesälomaksi pientä urakkaa? Palkaa vaikka kaveriksesi joku ammattikoululainen pariksi viikoksi... Säästetyillä euroilla viet sitten perheen syyslomalla kanarialle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti40330728Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi
Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J4764141Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?972714Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1321879Teille, Venäjällä pelottelijat
Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?5901654- 861584
Kakista se ulos nainen vihdoin viimein
Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.751561Ujostuttaa eräs aikuinen mies...
Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit591488Jos me käytäs nainen
Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?721238