mun mielest hanna pakarinen oli ihan nätti arvostan paula koivuniemeä joten hänkin mutta komistus on oli Ehdottomasti TOMMI EVILÄ!
linnanjuhlan kaunokit
henkku_
2
327
Vastaukset
- olen sitä mieltä, että
olivat kuin kaksi marjaa! ulkoisesti paula muistutti nuorekasta hannaa, ja kun heitä vierekkäin katseli, ei ikäerokaan näyttänyt niin kovin suurelta. sen sijaan hannan ääni on jo ehtinyt paulan tasolle johtuen ketjupolttamisesta. tämä on sikäli kovin huolestuttavaa, että parikymppisen hannan ääni kuulostaa jo viiskymppisen paulan ääneltä.
joo, olihan se tommi aikas namu :) - Hanna fani!
Kyllä minunkin mielestäni Hanna oli kaunein linnassa!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123169
- 181801
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191642En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321555- 731553
- 231511
- 281360
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91334Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262