hei kamut! onko tietoa vieläkö se hokkanen toimittaa prätkiä ym kilikkaa? ei oo ilmoituksia ollut ainakaan lehdissä! ja jos niin ottaako vaihto prätkää? vai pitäääkö myydä ensin alta pois?
toimiiko HOKKANEN VIELÄ?
3
753
Vastaukset
- tiilenpää
Eikös H.H ole jo istumassa? Oikeudenkäynti tais olla jo..
- Nimetön
ai oikeus on ollu jo? siis niistä mopokaupoistako? ei kai niistä nyt suoraa lähe istumaan? jos oikein olen ymmärtänyt niin pitää tulla 2v ehdotonta vankeutta niin sitte suoraan oikeudesta linnaan.. ja sitte vielä kun on niin sanottu talousrikos kyseessä! tai mistä minä tiedän mistä sitä syytetään?? oliko missään lehdissä kirjoitusta?
- Nimetön
Nimetön kirjoitti:
ai oikeus on ollu jo? siis niistä mopokaupoistako? ei kai niistä nyt suoraa lähe istumaan? jos oikein olen ymmärtänyt niin pitää tulla 2v ehdotonta vankeutta niin sitte suoraan oikeudesta linnaan.. ja sitte vielä kun on niin sanottu talousrikos kyseessä! tai mistä minä tiedän mistä sitä syytetään?? oliko missään lehdissä kirjoitusta?
no ei ole herraa näkynyt ainkaa tääl meidän kulmilla vaaralassa. olisko ne laittanut sen linnaaan? kun ei oo numeroakaan mistä sais kiinni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71914
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708