Miten

Olen miettinyt että kuinka jotkut pystyy olemaan useita päiviä syömättä?Mulle jo yks päivä on tuskaa:pyörryttää,väsyttää,palelen,päätä särkee jne.Sorrun helposti syömään..
2467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siihen tottuu. Ei enään tuu nälkä niin nopeesti ees ku ennen.

Äänestä
  • siihen tottuu ja eikä edes ajattele ruokaa.
    ruoka on vaan sivuseikka ja nälkä mulla ei edes iske usein. ja tietysti se kannustaa kun laihtuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaksaa? kirjoitti:

Olen miettinyt että kuinka jotkut pystyy olemaan useita päiviä syömättä?Mulle jo yks päivä on tuskaa:pyörryttää,väsyttää,palelen,päätä särkee jne.Sorrun helposti syömään..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu