Mikä olisi hyvä paikka kreikassa lapsiperheelle jossa pari murkkuikäistä ? Alueen pitäisi olla rauhallinen ja hyvin uimamahdollisuuksin kunnon hotellilla.
Suositelkaa kokeneemmat!!
2
696
Vastaukset
- Faliraki
Epsilon/Aurinkimatkat. Hotelli on aivan upealla hiekkarannalla. Allasalue todella viihtyisä niin aikuisille kuin lapsille. Iso vesipuisto melkein vieressä. Rauhalline alue. Kannattaa varata yksiö joka on erittäin tilava 2 2 hlöllekin (neliöitä enemmän kuin monen hotellin kaksioissa). Yksiöt on uudempia ja sijaitsevat rannassa. Upeat näkymät merelle kaikilta parvekkeilta.
Jo 3 kertaa on oltu ja vielä mennään.- suosittelen
Korfua suosittelen.Siellä on hyvät rannat, ja uima-altaita saa käyttää vaikkei olisikaan uima-altaan oheisella olevan ravintolan asiakas. (vaikka olisikin ehkä kohteliasta ostaa jotakin)
Lähellä Acharavia on myös vesipuisto, jossa on vesiliukumäkiä yms. Lähellä Rodaa taas on mahdollisuus ratsastaa. Roda on Acharavin vieressä oleva pikkukylä.
Mutta suosittelen, katsele kuvia korfusta, se on mukava lapsille ja nuorille sopiva saari =) hyvää matkaa minne nyt päätätkin lähteä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti40330637Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi
Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J4764096Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?972697Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1321865Teille, Venäjällä pelottelijat
Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?5891643- 861579
Kakista se ulos nainen vihdoin viimein
Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.751555Ujostuttaa eräs aikuinen mies...
Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit591477Jos me käytäs nainen
Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?721228