Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naisille

Kuka on tai oli maailman seksikkäin mies jolle antaisitte heti pillua?
5785
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ronn moss on ihan sairaan komee,antaisin kyllä heti

Äänestä
  • Siffredi on täynnä seksii koko mies

    Äänestä

Mä antasin Janne Ahoselle.. En kyllä tolla tukalla ku nykyää mut jos sen sais katki.. Ja Matthew Chambersille (Kymppikerhon 1.kaudella kapteenina)..

Äänestä
  • sylvester stallone

    Äänestä

Brad Pitt (Taitaa olla kyllä ainakin 20 vuotta ikäeroa), Matt Damon, sit se suomalainen keihäänheittäjä on tosi seksy... mikäs sen nimi olikaan... sellanen tumma pitkä ja nuori. En muista. Antti Tuiskukin ois kiva, jos se vaan tykkäis tytöistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pepe kirjoitti:

Kuka on tai oli maailman seksikkäin mies jolle antaisitte heti pillua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu