Velhotar

Jaksaisitko katsoa minullekin?
Rakkaus ja työ olisi ne tärkeimmät "päänvaivat" ja huolenaiheet tällähetkellä.
Kiitän jo etukäteen.
1126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Älä vaivaa päätäsi asioilla jotka järjestyvät. Työtilanne ei muutu ihan heti ja se vaatii sinulta aktiivisuutta, sinulla on omia ideoita joita voisit kehitellä.
Jotenkin saan tuntuman ettet ole ihan yksin vaan jotain on viritteillä tai olemassa?
Jos ei niin ei siihen kauaa mene että kumppani löytyy, koska en näe sinua yksin??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Leotar kirjoitti:

Jaksaisitko katsoa minullekin?
Rakkaus ja työ olisi ne tärkeimmät "päänvaivat" ja huolenaiheet tällähetkellä.
Kiitän jo etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu