lada 110, vm. 2000

aatami

Mikähän vois olla käypänen hinta, jos yrittäs myydä ?
Ajettu 28 tkm, oikea kylki pikkusen
naarmuilla.
Tossa oli yks nettiautossa vm 2002 ajettu saman verran. Pyynti 3990.

5

486

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • www

      ...enintään kaksi

    • Lada 1200s

      No max 3000Euroa, jos on farmari. Ei oo oikeen haluttu vuosikerta, kun on ensimmäinen jossa taas on saasterajaa tiukennettu. Voihan siitä pyytää, mutta yhtään yli 3000E tarjousta et tule koskaan kuulemaan...

      • Wiljami

        Äkkiä myy ladasi tälle hullulle jos 3000e noin vanhasta maksaa.


    • lallu

      Suorassa kaupassa yksityiseltä voit saada 3000.Minä ainakin maksaisin kiljuen tuon noin vähän ajetusta jos naarmut ei ole pahoja ja tekniikka kunnnossa.Liikkeessä eivät anna juuri mitään. Käyttöarvo on vaan paljon suurempi. Jos ei ole todellista myyntitarvetta niin kannattaa ajella vaan.
      Nuo pakokaasu/kat mittaukset koskevat mallista -01 alkaen, eli siinä mielessä viimeinen hyvä malli.
      Itsellä on samanikäinen 8-v farkku ja mittarissa 168tkm eikä ongelmia ole ollut joka pistäisi vaihtoa miettimään.Renkaat uusin tälle talvelle.
      Tällä foorumilla tuntuu kirjoittelevan katkeroituneet muilla automerkeillä tai sitten ei vielä millään ajelevat.Katkeria syystä kun häpeävät heikossa omanarvontunnossaan Ladan omistamista vaikka mielessään toteavat sen heillekin parhaaksi vaihtoehdoksi.Mutta kun elämistä ohjailee pinnalliset liitelyt ja kaverin sanomiset, päivä- ym lehdet ja mielipiteen sekoittajat niin onhan se ymmärrettävää että oma asioiden käsittelykyky hämärtyy.Voi sitä elämäänsä näköjään jäsentää vaikka automerkkien kautta.Sääli jos ovat jo aikuisia ihmisiä.Kahvipaketeissa oli ennen auton kuvia mutta ne keräili pikkupojat,jotka sitten kiistelivät paremmuuksista.

      • aatami

        Todellista myyntitarvetta ei ole mutta eipä ole toisaalta todellista tarvetta toiselle autollekaan. Naarmut kyllä näkyy selvästi, joka varmaan laskee hintaa.
        Ehkäpä tuo jää kuitenkin vara-autoksi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      1910
    2. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      834
    3. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      787
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      258
      717
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      64
      698
    6. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      669
    7. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      10
      653
    8. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      633
    9. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      77
      633
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      200
      626
    Aihe