Kukahan se yks yrmee siivooja cittarissa mahtaa olla?Tai en oikeestaan haluais tutustua,mutta jos tietäis,vois ottaa yhteyttä sen firmaan ja sanoa että laittakaa se johonkin kouluun.Sehän on palveluammatissa siellä kaupassa,ja aina sill on naama ihan norsunvitulla kun sen näkee.Hyi hemmetti,semmoset karkottaa asiakkaat.Laittakaa se äkkiä johonkin piiloon.
Cittarin siivooja
5
2191
Vastaukset
- Tupu
Olisiko kyse ISS siivoojasta.....
- suakaan
naurattaa siellä siivotessa?
- sanomassa
Miksi täällä valitat, mene kauppiaan puheille tai vaihda kauppaa. Mikä yleisönpalvelija siivoojasta on tullut ? Siksikö, että kun muutakaan henkilökuntaa ei näy, niin niiltäkin kysellään tavaran sijaintia.
- K-P1988
Yrmeä tai ei, mutta ainakin on yksi vitun hyvännäköinen 25 muija viikonloppuisin. Suosittelen heti aamulla poikkeamaan katsomaan.
- mikä idiootti!
K-P1988 kirjoitti:
Yrmeä tai ei, mutta ainakin on yksi vitun hyvännäköinen 25 muija viikonloppuisin. Suosittelen heti aamulla poikkeamaan katsomaan.
Niin. Joillakin sitten on suuret ongelmat...
On se hyvä, että kiinnität huomiota noinkin hienoihin asioihin ja vielä jaksat täällä niistä valittaa!!
Onnea...
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996033
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804782Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv963035Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p282833Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262095Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191506Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351067Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125970- 48774