habbo on niin...

roponen

habbo on niin LOL kauhean kallis ja yleensä nuorien elämä on kinailua haukkumista ja kiroilua mut habos tämä kaikki on kiellettyä HABBO ON NIIN LOL kumpa habon keksijä kuolisi.

9

384

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Muttu

      Turha sun on siinä mankua.
      Ensinnökin se EI ole kallis jos et halua siitä mitään maksaa. Ja habbosta joytyy myös järkeviä ihmisiä HABBON KEKSIJÄ EI KUOLE TUOSTA VAAN!

    • Puhuppas selvemmin pieni lapsi. Habbo hotel on niin laughing out loud? Mitäs selität? Eikä se oli kallis jos sieltä ei osta mitään.
      Ja miksi vineet siitä ettei siellä saa kirjoilla? Hyvähän se on ettei alle murrosikäiset lapset käytä kirosanoja.

      T : Lapsienopas

    • habbo fani 100%

      Kuule mua askarruttaa se et miks sit ees etit tän keskustelun jos et kerta piittaa siitä? se on aika lapsellista tulla tänne nyyhkyttää et habbo on tyhmä jos kerta oot käyny sitä ja ettiny viel tän keskustelun? aika tyhmää toisaaltas et tuut tänne vaan et habbo on olo sun muuta ei mitään järkee... kuule näin meidän kesken: älä tuu enään toista kertaa ok?

    • saparo3438

      siis se habbo on niin paska ja vittumainen paikka!!!

      • mielipidehabbo

        VANHA HABBO TAKAS!!! Se nykyne on nii P***A!!!!!!!!!


      • MiniGunBoy

        en ny sanois


    • päätänitse

      Mua ei tytöt komentele Habbossa saatana eikä päätä käytänkö sitä vai en!

    • EWQ26

      Habbo on sekopäille!

      • oonsitämieltä

        No jos 20 vuotta täyttänyt käy Habbossa niin se on silloin sekopää. Mutta ei pikkuset Habbolaiset sekopäitä oo.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      181
      4193
    2. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      89
      2740
    3. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      132
      2229
    4. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      78
      2196
    5. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      2021
    6. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      5
      2019
    7. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      28
      1970
    8. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      20
      1793
    9. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

      Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
      Lieksa
      125
      1793
    10. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      83
      1777
    Aihe