Kaupunginkirjasto

Kenenhän idis oli laittaa kirjat toiseen kerrokseen jotta kaikki saa kävellä raput ylös ?
6221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

läskit lähtee

Äänestä

kävele muuallakin kuin kirjastossa!!

Äänestä
  • kun eivät viitsineet parkkipaikkoja laittaa lähettyville, kirjaston voisikin joko siirtää tai rakentaa parkkihallin viereen.

    Äänestä

Käytä hissiä dorka

Äänestä
  • mukavaa harrastusta kävellä ne raput jotka on ennen hissiä tai kiertää sieltä toiselta puolelta kaukaa ensin, pääoven sijaan.

    Äänestä

Lupa on käydä vaikka kaupungissa asuisi.
Sinne vaan. Uimahallikin löytyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tomi kirjoitti:

Kenenhän idis oli laittaa kirjat toiseen kerrokseen jotta kaikki saa kävellä raput ylös ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu