Olisin todella kiitollinen, jos joku näkijä kertoisi, mitä näkee elämässäni lähitulevaisuudessa. Olen todenäköisesti masentunut ja elämä tuntuu turhalta, tyhjältä ja merkityksettömältä. Tulenko löytämään elämänkumppanin ja saammeko lapsia? Pääsenkö eroon ahdistuksesta, pahasta olosta ja mielialanvaihteluista? Kiitos jo etukäteen.
velhotar tai muu näkijä
aloNe77
2193
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Näen että alat toipua koska ymmärrät oman tilanteesi.Vain sinä itse voit itseäsi auttaa ,elämä ei koskaan eikä missään muodossa ole turhaa.Aivan varmasti löydät kumppanin .Elämä ei kenellekkään ole helppoa ,mutta sitä kannattaa aina elää .tsemiä sulle elän kanssasi hengessä mukana.
Voisitko kohdata ahdistuksesi syyn, vaikka se tuntuutuukin pahalle? Siitä lähtisi paraneminen käyntiin. Se ei häviä ennekuin teet sinunkaupat sen kanssa.
Mikä tahansa mitä voit tehdä toisten auttamiseksi auttaa sinua itseäsi, kun voit ihan konkreettisella työllä tuoda iloa toisille se lääkitsee sinua. Vapaaehtoistyö.
Sinulla on nyt liikaa aikaa itsesi tarkkailuun.
Paranet ja voit paremmin vahvistut ja elämäsi löytää uuden suuunnan, kun saat ympärillesi ihmisiä joita voit ilahduttaa.