Saabismin

Miten te hyvät ihmiset viitsitte tuollaisilla "autoilla" ajella? Ei kuulkaa tervettä päivää näy kun Saabilla ajelee! Menkää hyvät ihimiset Lada-kauppaan ja jättäkää taaksenne nämä hurrivehkeet, kyllä itänaapuri osaa sentään tehdä autoja ;)
6972
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hyvällä autolla on ilo ajaa, siitähän sinä et selvästi mitään tiedä mutta se ei minun menoa haittaa.

Mitä 'terveisiin päiviin' tulee niin niistäkään sinulla tuskin on edes lapsuuden aikaisia kokemuksia, otan osaa.

Äänestä

Älkää hyvät ihmiset vastatko näihin viesteihin. Voisivat vaikka asiattomat viestit vähetä tältä palstalta.

Äänestä

DDR:stä löytyy vielä parempia vehkeitä,ei Lattarautakaan pärjää,noita vauhtipahveja.Ei kuulemma edes ruostu.

Äänestä
  • kuinkas oletkin osannut mennä sivustolle missä tuon kategorian kuvia löytyy. Hmm...:-)

    Äänestä

HARASOO!!!muutä venäjälle ajaman ladalla.trastuit...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sairas kirjoitti:

Miten te hyvät ihmiset viitsitte tuollaisilla "autoilla" ajella? Ei kuulkaa tervettä päivää näy kun Saabilla ajelee! Menkää hyvät ihimiset Lada-kauppaan ja jättäkää taaksenne nämä hurrivehkeet, kyllä itänaapuri osaa sentään tehdä autoja ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu