Subaru Club Finland

Kerrataanpa taas tämä kerhon osoite... kaikki eivät sitä vielä näköjään tiedä. Eli http://www.subaruclubfinland.net/ , sieltä löydät myös linkin kerhon foorumin jossa varmasti Subaru -aiheiset asiat kiinnostavat. Rekisteröitymällä pääset myös itse kirjoittelemaan vastauksia tai uusia aiheita.
Subaru -kerhon jäseneksi voit vielä toistaiseksi liittyä ILMAISEKSI, joten mitä vielä mietit :-)

t. Subaru Club Finland
106439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Noin sitä pitää, kerho on todella tarpeen senverran erikoinen pirssi subaru on! Jatkakaa samaa rataa !

Äänestä

se mitä subaru väittää olemalla ensimmäinen boxerdeiselin vamistaja ei pidä paikaansa.Ensimmäiset henkilöautoihin boxerdieselit teki Tatra ja Volkswagen jo 30 luvun lopussa. Tatran auto oli lähes aikakauden bensiinimoottorisen auton veroinen. Masa

Äänestä

Subbeclubin sivuilla ei ole mitään viitettäkään siitä että olisi ilmaista liittyä. Joten ei tähän taida olla luottamista.

Äänestä
  • Joo, ie liene luottamista 9 vuotta vanhoihin suoli24:n juttuihin.

    Äänestä

  • 14.8.2002 23:30 ! hmm mikähän oli silloin suomen rahayksikkö? kuka oli presidenttinä? entä mikä oli silloinen bensan hinta ?
    aika hauska juttu menneisyydestä tai lähihistoriasta ihan kuinka vaan.

    Äänestä

Sivut ollu nurin jo monta viikkoa :(

Äänestä

Tilannepäivitys palveluntarjoajalta 10.11.2014:

Levyjärjestelmä on edelleen palautusta hoitavan asiantuntijayrityksen puhdastilalaboratoriossa, jossa tiedostoja palautetaan suoraan raakamedialta.

Palautus etenee hyvin, joskin verrattain hitaasti. Viimeksi saamamme tiedon mukaan 7.11.2014 palautuksen valmistumisprosentti on ollut 7.11.2014 noin 70%.

Varovainen arvio palauttamisen valmistumiselle on tämän hetkisen tilannetiedon mukaan viikolla 46-47.

Olemme tilanneet nopeimman mahdollisimman palautusmenetelmän levyjärjestelmän palautuksiin erikoistuneelta ruotsalaiselta toimittajalta, mutta valitettavasti emme ole voineet vaikutta palautuksen etenemiseen.

Äänestä

Taitaa olla isoja ongelmia, kun kuukausi vaihtunut jo kahdesti, eikä sivusto ole vieläkään pystyssä.

Äänestä

Miten vahvistan tunnukseni ??

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


SCF kirjoitti:

Kerrataanpa taas tämä kerhon osoite... kaikki eivät sitä vielä näköjään tiedä. Eli http://www.subaruclubfinland.net/ , sieltä löydät myös linkin kerhon foorumin jossa varmasti Subaru -aiheiset asiat kiinnostavat. Rekisteröitymällä pääset myös itse kirjoittelemaan vastauksia tai uusia aiheita.
Subaru -kerhon jäseneksi voit vielä toistaiseksi liittyä ILMAISEKSI, joten mitä vielä mietit :-)

t. Subaru Club Finland

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu