Irina Grohn Nightwisheihin

Niin,ei Irina mihinkään elokuvasäätiöön mene,vaan Nightwishien laulajaks.P.S.Tämä on varma tieto
3502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eihän se edes sopis sinne lavalle!!!!!!!!

Äänestä

On muka nykyään varmaa tietoa...Mistä te oikeen saatte tollasia päähänne! Kuka uskoo...Hei haloo, kaikkihan tietää, ettei uutta laulajaa ole löytynyt.

Äänestä

Eiköhän tämä ole jo aika kulunut vitsi?Jos ei junaan ehdi ajoissa,kannattaa antaa kokonaan olla.

Ja ihan pikkunippelinä:Irinan sukunimi on Krohn.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minerva sisko kirjoitti:

Niin,ei Irina mihinkään elokuvasäätiöön mene,vaan Nightwishien laulajaks.P.S.Tämä on varma tieto

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu