saxo

Oli aivan hirveä peli ajaa!Pikkuautojen paskimpia.Onneksi c2 ja varmaan tuleva c1 on eri maata.
4602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Maantieajossa ei Saxo tosiaan ole parhaita vaihtoehtoja perusmallina.

Valitettavasti täällä härmässä ei ole VTSää juurikaan (oliko peräti 4 kpl) ja VTR ei yhtään, joissa on sama jäykennetty alusta kuin 106 GTIssä eli meno maistuu ihan eri lailla...

Muutenhan peruskäyttäytyminen on hauskaa, harva pikkuauto (okei, 205, ax, 106, saxo ja 206) käyttäytyy yliohjaavasti, ja niin että kaarteessa pystyy kaasua säätelemällä muuttamaan etenemiskulmaa :D

Äänestä

Kamala melupesä,ihan kelvollinen ajaa ja kulkeekin kokoisekseen kivasti mut Toyota mikä Toyota :(

Samalla rahalla saa käytetyn C5:n,eikä tarvi korvatulppia ajaessa,ei tarvis kauaa miettiä kumman ostaisi.

Äänestä

Mulla oli saxo 1.4 ja voin sanoo itse et oli kiva auto ajaa ja liikkukin pirteesti jaennen kaikkea aivan ilman vikoja 100000km !!!!!!!!!!!.

Äänestä
  • ei parempaa olekkaan kuin saxo eikä ole vika herkkä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jepulis kirjoitti:

Oli aivan hirveä peli ajaa!Pikkuautojen paskimpia.Onneksi c2 ja varmaan tuleva c1 on eri maata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu