tietääkö kukaan näytetäänkö suomessa niitä brittien big brotheria?Niitä ei muistaakseni ole näytetty kun kaksi,vai?
big brother
ellu
2
271
Vastaukset
- kake
Ei huonompaa ohjelmaa VOI enää olla, eikä tulla. Täysin ala-arvoista sontaa ja tv-luvat vain kallistuu ja kohta varmaan kaatuu!!
- ellu178
jokaisella mielipiteensä.toinen tykkää toisesta ja toinen sit taas aivan muusta.kaikkia ei voi miellyttää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764