Kuinka kukaan kestää naista, joka uhkaa omaa miestään, ei anna miehen tavata kavereitaan, kaikki ystävyys-suhteet pilaa mieheltä, huitoo miestään milloin milläkin tavaralla tai esineellä ja sitten vielä tapahtuu jotain kamalampaa, mutta en tässä rupea siitä juoruamaan. Mies on aivan tossun alla, eikä uskalla lähteä liitosta kävelemään. Avio-ehtoa eivät tainneet tehdä naimisiin mennessään ja muija oli persaukinen, ku menivät avioon. Miehellä omaisuutta kyllä löytyi. Kamalaa seurata. Toivottavasti edes sosiaalitoimisto olisi tietoinen tästä tapauksesta.
Kertokaapa miehet, miten kestätte, jos joutuisitte elämään tällaisessa helvetissä??
Aina puhutaan vaan miesten väkivallasta, mutta kyllä naisissakin löytyy....
Kamalaa seurata sivusta....
Kertokaapa miehet, miten kestätte, jos joutuisitte elämään tällaisessa helvetissä??
Aina puhutaan vaan miesten väkivallasta, mutta kyllä naisissakin löytyy....
Kamalaa seurata sivusta....
Vastaukset 4
Vanhimmat
ongelmistasi tänne kirjoittelet!Ryhdistäydy ja näytä närhen näreet.Jos et kumminkaan pysty,niin tarvit asiantuntijoiden apua,esim..perheneuvoja.psykologi,ym.
Nykyään Suomessa,äijät on tohvelisankareita.Siinä eräs syy etten ole enää vaki muijaa ottanutkaa,vaikka useita ois tyrkyllä.Mieluumin olen se,mukava ja ymmärtäväinen kaveri sieltä naisten suosimasta tanssipaikasta.Eli Suomeksi sanottuna VEDÄN VÄLISTÄ,näitä kovanaama naisia,joita miehet ei enää kotona nai.Minä teen sen mitä se "SURKIMUS" siellä kotona ei enää kunnolla tee.Näin se nykyään menee,eikä ne naiset mulle vittuile eikä vaadi ku sitä yhtä juttua.Itteenikin välillä suututtaa kun haukkuvat omia KOTITONTTUJAAN.Mutta paras tehdä niin ku naiset haluaa,Kotitontuksi en rupea ihan heti.
No, minä henkilökohtaisesti lähtisin oitis, no tämä tietysti riippuu siitä niin monesta asiasta joita en nyt tässä viitsi käydä luettelemaan, koska on niin tilannekohtaista
Miksi et itse juttele kaverillesi asiasta? Miehen on vaikeampi myöntää että sitä hakataan...