Riihimäki on perseestä !!!

Vitun hittaat hämäläiset ! Eikö teillä oo muuta tekemistä ku jauhaa paskaa jossain ilmotuspalstalla? Ei voi muuta ku naureskella ja ihmetellä kuinka helvetin tyhmää sakkia Riksussa asuu...koko paskakasan vois ampua maata kiertävälle radalle !! Saatanan kakarat !!!
92395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

vielä isompaa paskaa.

Äänestä

ÄO nousee huomattavasti kun muutat pois täältä :)

Äänestä

Jos et idiootti jo nimestä osannu päätellä etten asu Riihimäessä ni tää jo todistaa sen kuinka VITUN tyhmää porukkaa siel sontalaatikossa asuu...

Äänestä
  • muuta kuin sen, että olet unohatnut taas kerran lääkkeesi :)

    Äänestä

Tämä, oletettavasti mies (?) ja Etelä-Suomen suurin jäteongelma on varmaan nähnyt jollain riihimäkeläisellä isomman mulkun ja näin poteen lievää alemmuuden tunnetta.

Äänestä
  • sillä on etelä-suomen suurimmat silmämunat ja siksi päähän ei ole mahtunut mitään muuta ;)

    Äänestä

Mielestäni jokaisessa kaupungissa on hyvät puolensa ja tässä riksus on se, että marketti löytyy sekä syömään joutuu lähtemään stadiin / manseen / hml:aan tai johonkin jos haluaa kunnon ruokaa saada ilman homonaamatarjoilijoiden jorinoita esim. linnea.

Eipä riksussa mitään oo, mut onhan pienikaupunki pahanen paskalla hallituksella varustettuna ...

Äänestä
  • Muuta pois jos noin ahdistaa! Itse kuljen päivittäin stadissa, riksussa käyn lähinnä nukkumassa ja rentoutumassa.
    Välillä tunttu ettei riksulaiset todellakaan ymmärrä kuin hyvät kulkuyhteydet joka suuntaan on, enkä todella tarkoita nyt jotain hml:aa sillä samanlainen kyläpaha se on kuin riksu.

    Äänestä

Jos asuisit Riihimäellä, tämän kylän älykkyysosamäärä alenisi.
Riihimäellä on parempi naapurikunta kuin Hyvinkäällä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Hyvinkään isomunasin kaveri... kirjoitti:

Vitun hittaat hämäläiset ! Eikö teillä oo muuta tekemistä ku jauhaa paskaa jossain ilmotuspalstalla? Ei voi muuta ku naureskella ja ihmetellä kuinka helvetin tyhmää sakkia Riksussa asuu...koko paskakasan vois ampua maata kiertävälle radalle !! Saatanan kakarat !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu