Myydään addy full!

Myyn siis addy fullin! Pistakaa tahan tarjouksia ja ukkonne nimiä niin valitsen hyvan tarjouksen ja sanon sitten runessa jos myyn! Muistakaa siis pitaa private chattia onnalla! Ja mun ukon nimi on The Roppa
2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No voisin ostaa 30k voin tarjota enemmänkin!!!


Ukkoni nimi on Kimmo63

Äänestä

ostakaan!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


The Roppa kirjoitti:

Myyn siis addy fullin! Pistakaa tahan tarjouksia ja ukkonne nimiä niin valitsen hyvan tarjouksen ja sanon sitten runessa jos myyn! Muistakaa siis pitaa private chattia onnalla! Ja mun ukon nimi on The Roppa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu