Hannele Lauri
Mitä eroa?
75927
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Eipä niissä juuri eroa ole. Molemmissa näkyy jo parhaat päivänsä nähnyt mediavosu.
Vanha, leikelty akkaparka.
Tää ämmähän on ihan klesa, nyt kun ja jos se laihtuu tulee sen lärvistä vielä pahemman näköinen kuin jo nyt. Funtsikaa hieman miltä sen silikoni huulet näyttää siinä lärvissä, huh helvetti sentään mikä monsteritar se on.
Kävelin tiistaina 4.7. Linnatuulen käytävällä Hannelea vastaan. Olen 5-kymppinen perheelinen ja onnellinen mies. Kuitenkin - kun ohitimme, hän antoi hymyn joka sai kokeneen miehen polvet solmuun. Upeat, tiukat farkut, vaalea jumpperi, ei liivejä. VAU. Vaikkakin iso osa Hannelesta on 'tehtyä' niin minun päiväni hän piristi olemuksellaan. Sensuelli, seksikäs, kokenut... Vielä kerran VAU
Hannele on tosi seksikäs... juuri äsken harrastin itsesaastutusta ajatellessani häntä.
Kaunis oli Hannele ajanlaskun aamunkoitteessa. Viikonlopun vanhassa Uuno-pläjäyksessä kaunisti mustavalkotelkkarin näkymää.
Harmi että aika kuluu.
Kerran jutellut hänen kanssa näytöksen jälkeen, vaikutti todella mukavalta.