Hyvää aseseppää?

Tietääkö kukaan hyvää/halpaa aseseppää pohjois-karjalan alueelta, joka tekisi suomi-konepistoolin lukon? Toinen lukko on antaa malliksi, eli mitään piirustuksia ei tarvi olla.
21604
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

soita 013-2457000.sieltä on aina saanut asianmukaista palvelua

Äänestä

Älä nyt ainakaan täältä moista kysele! Tuohan on ihan laitonta hommaa. Deaktivoituko lukko sulla siinä on? Ja piippuja saa pilvin pimein siihen ja jos saat lukon teetettyä, niin toimiva ase!!!!
Kukaan aseseppä ei siihen hommaan ryhdy!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lukkoja kirjoitti:

Tietääkö kukaan hyvää/halpaa aseseppää pohjois-karjalan alueelta, joka tekisi suomi-konepistoolin lukon? Toinen lukko on antaa malliksi, eli mitään piirustuksia ei tarvi olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu