Anna kysyy: Eikö kukaan tiedä..?

Eikö kukaan tosiaan tiedä, minkälaiset vanteet
käy Nissan Sunny -82 1,5:een ? Luulisi näitä
olevan suomi pullollaan! hih!

Ihanaa kesääää..bziiii!
4704
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

rengasliikkeeseen. Siis aamulla. On noita
keskireikiä ja jakoja erilaisia ja kun ei ole
itellä ollut moista niin ei tiedä. Etenkään
keskireujän halkaisijaa. Myös offset kannattaa
muistaa.

Äänestä

Pulttijako on muistaakseni 4x100

Äänestä

vanne koko on 5-Jx13 ja rengas 155 r 13 tai
165 r 13 tai 175/70 r 13 eli renkaista voi valita
eri leveyksiä (mulla 175:set)

Äänestä
  • Taakse laitetaan 235:t

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anna kirjoitti:

Eikö kukaan tosiaan tiedä, minkälaiset vanteet
käy Nissan Sunny -82 1,5:een ? Luulisi näitä
olevan suomi pullollaan! hih!

Ihanaa kesääää..bziiii!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu