villaa

Eli tyrkyllä olisi rockwool, paroc tai ekovilla puhallusvilla vinoon yläpohjaan, minkä valitsen ja miksi?
Miten painumat eri villoilla, onko joku käytännössä tarkistanut painumat esim. vuoden päästä?

Höyrynsulkuna on muovi joka tapauksessa.
2599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei käy? Se ei ainakaan painu. Muuta en ole edes harkinnut.

Äänestä

eli tuota merkkiä 400 mm puhallettuna. Kantaa on osaa ottaa suuntaan tai toiseen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yläpohjaan kirjoitti:

Eli tyrkyllä olisi rockwool, paroc tai ekovilla puhallusvilla vinoon yläpohjaan, minkä valitsen ja miksi?
Miten painumat eri villoilla, onko joku käytännössä tarkistanut painumat esim. vuoden päästä?

Höyrynsulkuna on muovi joka tapauksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu