tunteeko joku?

eli http://www.ii2.org ja nimimerkki Tero_22

tunteeko joku tän jätkän?????ylihyvännäkönen!!
81168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mut on kyl hyvännäkönen!!!

Äänestä

Ja suutelee vallan ihanasti
ihan makee peppuki

Äänestä

Täällähän mä 😄

Äänestä
  • Kyselijä kuoli vanhuuteen voome vuonna.

    Äänestä

  • Ootsä se, jota Inka EI oo lortonnu? Sanos naisystävälles, että lopettaa sen riivaamisen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ootsä se, jota Inka EI oo lortonnu? Sanos naisystävälles, että lopettaa sen riivaamisen.

    EI OLE!!! JA EI!!! En tunne ketään saatanan juoppoerkkiä.... SEKIN ON SATUHAHMO!!!

    Äänestä

Komee on edelleen.

Äänestä

tuntematon on....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ida kirjoitti:

eli http://www.ii2.org ja nimimerkki Tero_22

tunteeko joku tän jätkän?????ylihyvännäkönen!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu