korvaus kaasari??

mistä keihinin korvaus kaasareita,apua?
3246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse aikoinani kyllästyin Keihinin kaasariin ja revin kaikki siihen liittyvät inkkeet irti ja laitoin tilalle yksinkertaisimman mahdollisen kaasarin, joka pystyi ruokkimaan 2 litran konetta. Ongelmat loppuivat siihen paikkaan.
Ainoa hieman työtä vaativa asia oli löytää välikappale uuden kaasarin ja imusarjan väliin. Senkin voi itse tehdä jos ei valmista löydy.
Pientä rakentelua se vaatii, mutta ei ole kummoinen homma jos vähänkin on autoja rassannut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


roope kirjoitti:

mistä keihinin korvaus kaasareita,apua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu